cassano71 Creative Commons License 2020.01.18 0 1 216573

Az nagyon szép volt meg kell hagyni. Maga a meccs meg, hát igazából az első félidő volt értékelhető szerintem mert a másodikban a románok behozták a komplett B sort, nálunk maradt a ( várhatóan ) NBI-re tervezett kezdő végig és a végére kijött a különbség.

Az első félidő bennem vegyes érzéseket hagyott, edzőmeccs ok, volt több jó megoldásunk is elől, meg sok bosszantó hiba is ahogy kell egy edzőmeccsen, de ez egy román 2.ligás csapat volt és nem egyszer túljátszottak minket, zavarba hoztak és elég jól passzoltak a kapunk előterében, minimum pariban voltak velünk az első félidőben. A védelemmel továbbra sem vagyok kibékülve, gondjaink lehetnek hátul az Újpest ellen is ha ilyen hibaszázalékkal játszunk hátul.

Aki nálunk leginkább tetszett az Bódi volt, a labdáinak szeme volt gyakran, de erről "híres" ugye. 

Azt nem nagyon értettem, hogy egy ilyen edzőmeccs esetében miért kell szó szerint komolyabb motozás, ellenőrzés a kapunál mint egy NBI-es meccsen.

Az, hogy a SZUD egy része kijött láthatóan csak azért, hogy "szarrománozzon" nekem nem volt túl szimpatikus őszintén szólva.

Előzmény: Mapé (216570)