jzp2107 Creative Commons License 2020.01.15 0 0 70588

logisztikai kérdésem lenne

 

tervezgetem az OKT befejezését, Boldogkőváralja (falutól, nem a vasúttól)-Hollóháza van hátra

arra gondoltam hogy két menet lenne, S.újhelyig mennénk mondjuk tavaszi szünetben, onnan tovább Pünkösdkor

 

jól nézem hogy hétköznap nincs busz Bkőaljára se Encsről se Miskolcról csak délután? szombaton viszont van délelőtt is (én azt gondoltam hétköznap több busz jár..)

 

a szakaszolásra az adódott hogy első nap Regécig (várnézéssel együtt) 15 km

második nap Makkoshotykáig, ez alapból 25 km de a Z700 kitérők miatt még rá lehet számolni 4 km-t, a jó hír hogy a kölyköknek "nem kötelező", addig tudnak pihengetni míg kitérek

harmadik nap a vonatig 15 km

 

próbálkoztam még egy Újhutás megoldással hogy a középső nap ne legyen olyan sok, akkor viszont az utolsó nap túl sok (4 körüli vonatot el kellene érni)

úgy 15/21/27 km adódott

 

van esetleg valakinek jobb ötlete? (27 vagy 29km az már végülis egyremegy, akkor már inkább a középső teljes napon gyalogolnék ennyi sokat, nem azon amikor menetrendhez vagyunk kötve

és természetesen nem velem van a probléma, a 9 éves lány a szűk keresztmetszet, bár szerintem ki fogja bírni, ridegtartáson van :-) de ha el lehetne kerülni.. lehet átgondolnám