BétaHím Creative Commons License 2020.01.06 0 12 165

Egy vidám emlék a múltból:

 

Huszonévesen a csajommal néhány napot vendégségben töltöttünk. 

Egy ismerősnél voltunk, akinek a gyerekei táborban voltak, mi meg a gyerekszobában alhattunk.

Elég vicces volt egy gyerekszobában plüssállatok közt dugni, de a fantáziámat más mozgatta meg.

 

A gyerekeknek volt egy ugrálós gumilabdájuk. Olyan, amire rá lehet ülni és két kis szarvnál fogva ugrálni rajta. (nem tudom, hogy hívják, nekem nem volt ilyen).

 

Szóval ez a dolog ott volt a szobában és mutattam a csajomnak, hogy milyen jópofa eszköz, nem lenne-e kedve meztelenül ugrálni rajta? Persze lehülyézett.

 

Aztán két nap múlva, amikor éppen belekezdtünk egy kis hancúrba és én már kemény ő meg puha volt, egyszercsak kimászott a kezemből. Odament a gumilabdához, terpeszbe állt fölötte és szépen a puncijához igazította az egyik gumi kapaszkodót.

 

Rámnézett és lassan rácsusszant a rózsaszín bütyökre. A másik meg ott ágaskodott előtte, azzal meg játszani kezdett mosolyogva. Aztán szép lassan rugózni kezdett a labdán, majd egyre gyorsabban. Akkoriban a vibrátor még nem volt közismert dolog, döbbenten néztem, ahogy a csajom az orrom előtt "dugódik" egy labdán.

 

Gyengéden leszedtem és hagyományosan de alaposan megdugtam :-)

 

Azóta mindig vigyorgok, ha gyerekszobában vagy fitness teremben ilyen pattogó labdát látok.