xxxkrisztina Creative Commons License 2020.01.03 0 0 4847

Üdvözlök mindenkit,új vagyok ezen a fórumon :)
2019 év végéig Németországban éltem és most hazaköltöztem.
Mivel kint is magánlakások takarításával foglalkoztam szeretném most is ezt folytatni.
Mindig is szerettem takarítani és szerintem a magán lakások takarítása az több mint egy takaritónői pozició az bizalmi állás minden esetben,és én megbecsülöm ha bizalmat szavaznak nekem és elismerik a munkámat.

Vállalom a lakás tisztántartását illetve ablaktisztítást de ez utóbbi ha csak nem 1-2 ablakról van szó külön napra egyeztetve.Heti rendszerességgel.
Precíz vagyok és alapos és nem csak mondom 😅 pl..nem használok felmosót sehol sem mert a régi bevált kézi felmosással még a mai napig nemtudja felvenni a versenyt egyik hiper szuper nyeles felmosó sem,egy felmosó kendővel felmosok egy másikkal pedig azonnal fényesre törlöm így lesz minden ragyogóan tiszta.
Természetesen mint mindenki más én is jobban szeretek egyedül dolgozni de a bizalmat ki is kell érdemelni így a személyi irataimat nyugodtan megtekinthetik és adataim felírhatják :)
Ha a tulajdonos otthon tartozkodik az sem gond általános menetrendem hogy a fürdőszobákkal kezdem,aztán jöhet a többi helyiség portörlés,konyha,majd egy alapos porszívózás és végül a felmosás így mindig lesz egy nyugodt zug ahol nem zavarom és ő sem engem😅

Árak..fix árakkal dolgozom és kb 10:00 tól tudok munkát kezdeni
60-70 nm 2 ig 13000ft /alkalom
75 nm2-110 nmig 15000ft/alkalom
110nm től 150 nm ig 20000ft/alkalom

Amennyiben érdekelné Önt a lehetőség kérem írjon emailt :xxxkrisztina416@gmail.com

Kerületek :22,11,12,1,2,13,9,7,8,5,6

Csak a tisztítószereket kell biztosítani a munkához használt törlő kendőket gumikesztyűt stb én viszem de ezt úgy is a munka elvalást megelőző személyes beszélgetésen pontosítjuk.

További kellemes napot