advocatusdiaboli Creative Commons License 2019.12.31 -1 3 362282

Tök másról beszélünk. Teljesen másról... Exkuzáltam magam - ha esetleg félreérthető lettem volna, de most már azt hiszem, hogy neked vannak értelmezési problémáid...

 

Amit írtam, az nem az itthoni gyakorlatról, hanem az EU-ról szólt. Ha felmész a netre, EU-s forrásból még sok helyen tudsz venni hagyományos kazánt, ott azok forgalmazhatók és beépíthetők. Mert ott kértek mentesítést a szabályozás alól. Nálunk meg nem, pedig lehetett volna - erre céloztam. Rohadtul egyértelműen, de nem értetted meg. Szerintem nem is akarod megérteni... Akkor meg minek rád a szót pazarolni...

 

Igen, a hazai gyakorlat az, hogy idehaza nem tudsz nem ilyenre cserélni kazánt - és ezért hagyományos új kazánok már nem is kaphatók a kereskedelemben, már legfeljebb pótalkatrész van, amihez van, és ameddig van...

De én nem erről beszéltem, és szerintem qrvára egyértelműen leírtam, hogy mire gondolok. De nem, te csak mondod, mondod a köze nincs hozzá mondókádat...

 

De tudod mit: hagyjuk. Én kérek elnézést, és nincs kedvem már ehhez az egész szemétkedéshez. Ehhez a rögeszmés gyűlölködéshez, meg az elmebeteg cipohoz, akiből csak a gyűlölet és epe ömlik, mégsem teszi helyre senki (persze, Berci is méltatlankodik, amikor őt mínuszozza ezerrel, de amikor másba törli a lábát, ő is kussol, az nem érdekli, mást lehet, csak őt ne - nincs semmiféle egészséges, normális önvédelmi csoportreflex ebben a topicban sem), még adja a lovat is alá, mehet tőlem a rákba az egész topic, elegem van, most egy pár napra kilépek, nem érdekel az egész. Normális emberekkel lehet normális beszélgetést folytatni, de itt alig találni ilyet. Majd azokkal folytatom az újévben.

 

BUÉK.

 

Előzmény: FRANKYE (362279)