Kuruc72. Creative Commons License 2019.12.30 0 0 22944

Ez teny!  Tiz illetve majdnem tizenegy evig volt velunk es mennyit adott. Igazabol csak most derul ki amikor nincs itt es nem kapjuk meg tole a "megszokott" dolgokat. Az elmult napok utan egy csomo mindent mashogy latok az eletben mi fontos es mi jelentektelen.  Sok olyan dolog van amit ugy veszunk hogy az nekunk jar es mindig is jarni fog. Baratok csaladtagok jelenlete szeretete pl.Kozben meg nem tudjuk mit hoz a holnap es lehet mar nem lesz ra alkalmunk hogy akarcsak kifejezzzuk szeretetunket nagyrabecsulesunket vagy egyszeruen kedveskedjunk nekik.  Mindezeket ezerszerolvastam es "tudtam" Samu eltavozasa elott is de igazan megerteni atelni csak most tudom. Becsulni kell minden napot orat percet amit az ember a szeretteivel tolthet es igyekezni kell hogy ezt az idot ertekesen tudja eltolteni veluk.

 

Szerencsenk volt Samuval abbol a szempontbol is hogy a kapott egy ev extra idot  ( mert sejtheto sot  lathato volt hogy Samu epul lefele) arra tudtuk tudtam hasznalni hogy megprobaljam neki valahogy jelezni a koszonetemet azokert amit ot csendben szorgalmasan es oszinte szeretetbol tobb mint egy evtizedig adott nekunk. Gyakoribb setak a parkban, vagy fizikai kontaktusban eltoltott ido, sok sok pocak es fulvakaras, ezer kedves szo. ( hogy elvezte mikor hozza beszeltem szeretettel. Ittaa szavaimat )

 

Csak hat tenyleg "aljasok" ezek a "dogok" mert ugy marnak bele a szivunkbe az evek alatt hogy nem is vesszuk eszre aztan mikor elmennek viszik azt a darabt is kitepve es egy hatalmas urt hagyva a helyen.

 

Van egy masik kutyank is egy Wejmari Magyar vizsi keverek. Fantasztikusan kedves bujos komunikativ dog. A szinet leszamitva sokmnidenben magyar vizslas. Ennek ellenere azt latom erzem hogy keptelen  Samu altal hagyott urt nem hogy betolteni de meg kissebbiteni sem. Azt az urt Samu hagyta es csak o kepes betolteni. Mar nem fogja ...

Viszont rendkivul szerencses embernek erzem magam hogy en lehettem Samu gazdaja es nekem jutott az a sok jo amit o a gazdinak adni akart es adott is.

Az elso foto pontosan egy hete keszult. Meg "tokeletes" formaban a budos diszno :-)

 

Ez a fotomeg egy honapos pontosan. Egyutt az ifju csokiherceggel a parkban. Ekkor meg azt gondoltuk remeltuk hogy legalabb fel egy evunk meg lesz egyutt.

 

 

Előzmény: encián (22943)