Latex Bond Creative Commons License 2019.12.20 0 0 17083

Így van, tőlem sem várták el soha Alis rendeléseknél, hogy küldjem vissza a terméket, ha problémám van vele, hanem zokszó nélkül postáztak belőle még egyet, mindössze tőlem is egy fotót kértek. Nyilván egy fotó nem feltétlenül bizonyító erejű, mert mondjuk én is megrongálhattam véletlenül, de még az életben nem kezdtek el ezen kukacoskodni úgy, mint mondjuk a németek.

És olyan is előfordult többször, hogy alapból nem lehetett olyan méretben kapni azt a lábbelit vagy ruhát, amit kinéztem, de ők leboltolták a saját gyártó részlegükkel, hogy custom rendelés keretében (ez nagyjából 10-20 dollár pluszt jelent, de sokszor ingyen is megoldják) mégis csak hozzájuthassak az áhított cucchoz. Képesek erre az egy rendelésre egy külön termékoldalt készíteni, ami kereséssel nem is található meg más számára és csak addig él, amíg meg nem kapom a csomagot. De olyan is előfordult a történelemben, hogy az én elképzelésem alapján - ha már lemodelleztek és legyártottak valamiből egy mintaverziót - később feltették az Alira mindenki számára elérhető módon és onnantól konfekció termék lett az én agyszüleményem. :)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (17082)