Mozes11 Creative Commons License 2019.12.18 0 0 131

Ha az eddig mellékelt Horvárth Benedek Belsőépítész Tervező Egyéni vállalkozó (Adószám: 69021686128) általi idézetekből nem derült ki, akkor csak jó üzletelést kívánok ezzel az EV- vel. (alább újabb idézetek vastaggal szedve- érthetőség kedvéért):

 

Íme a Budapest Főváros Kormányhivatala, V. kerületi Hivatala, Fogyasztóvédelmi Főosztály- nak állásfoglalása:

 

'A Horváth Benedek egyéni vállalkozóval -(székhely:9090 Pannonhalma, Hunyadi u. 15., adósz.:69021686128)- belsőépítész tervezővel szembeni panaszára engedje meg, hogy az alábbiakról tájékoztassam. A leírt ügy véleményünk szerint kimeríti a szerződés nem megfelelő teljesítését amelynek és a vállalkozó esetleges alkalmatlanságával Önnek kárt okoztak.'

 

(Többi Hatóság állásfoglalása is közzététetik, amint elérhetővé válik).

Addig is:

https://homar.blog.hu/2019/11/06/lakas_felujitas_szakik_epitoipar#comment-form

 

Horváth Benedek jelenlegi (2019- s) álláspontja szerint a generálkivitelező (természetesen a megrendelőn kívül) a hibás, de emlékeztetőül :

 

Most mint műszaki előkészítő igyekszem minden műszaki segítséget megadni a megrendelőnek a munka tendereztetése során. A kivitelezésben mint műszaki ellenőr fogok résztvenni, szintén a Megrendelő műszaki képviseletében!

 

Először is engedje meg, hogy gratuláljak a leadott árajánlatukhoz, egy jól végiggondolt, részletes, és precíz munka, amiből az értő szemeknek gyorsan kitűnik a szakmai felkészültség !...és a best of: ‘…és gondolom Önök sem a sírós kislányok klubbjában játszanak!...

 

Fájdalom azonban, ma már Horváth Benedek nem érzi felelőségét vállalt kötelezettségei iránt, mondván:

 

mert se időbe, se térbe nem nagyon fért bele az életembe, és ahogy mentünk előre az időbe ez hatványozódott !  

Persze nem ismertelek benneteket ( na akkor kellett volna még udvariasan nemet mondanom, dehát teljesen kezdő voltam Budapesten ) és szívességből elvállaltam, de végig az volt bennem, hogy ez nem fog így menni, és lemondom, ahogyan egyre jobban megismertelek benneteket, mindinkább azt láttam, hogy őszinte becsületes jófej emberek vagytok, bárkit ajánlok, az le fog húzni benneteket…

 

kezdő volt Budapesten??- ez vicc??, szívességből??- ÓÓÓÓRIÁSI kezdő volt Budapesten, noha amit beárazott, következőképp hangzik: 

 

a belsőépítészeti tervezés díja: 350 000 Ft 

tartalmazza a vázlatterveket, a kiviteli terveket, és a műszaki ellenőrzést, valamint a teljes műszaki előkészítést.

 

...és megint csak emlékeztetőül, bizony volt idő, mikor még Horváth Benedek (Adószám: 69021686128) is érezte, hogy vállalt kötelezettségének eleget kellene tenni

 

350 000 Ft ért vállaltam a munkát, ebből már elutaltál 150 000 Ft -ot, így már ~csak 200 000 Ft maradt hátra, de ebből szeretnék engedni, mert többe kerül a kivitelezés, csúszik, szóval problémás !

Mondjuk legyen 150 000 ?!  '

 

és gazemberségek tömkelege folytatódott:

 

"Igen, elismerem, a rohadt kéménnyméretezéseddel kapcsolatba nem mondtam igazat ! Le is írtam, azt is pontosan mi történt, és azt is miért nem a valóságot mondtam"

 

"…nem vagyok híve a mellébeszélésének, és nem is akarok az lenni ! Követtem el hibát, például azt hogy a kéményeddel kapcsolatba nem a 100% ban valós helyzetet kommunikáltam,.!"

 

"....mert valóban hazudtam a kémény méretezéseddel kapcsolatba, és az egész kémény ügy kicsúszott a kezemből !..."

 

 

sőt e bajnoka a tisztességnek - emberek, figyelem!!!- SZAVATOL, miután hónapokon keresztül szemrebbenés nélkül ügyfél pofájába hazudik:

 

 

Addig is, fontosnak látom, hogy ismételten megerősítsem azt a tényt, hogy a 2.3 pont szerinti kéménybéleléssel, és a 2.4 pont szerinti gázkészülék engedélyeztetésével kapcsolatba felajánlott jótállásomat továbbra is változatlanul fenntartom!’

 

aztán persze ááááá mégsem dehohogy

 

aztán érvényesítsd polgári peres úton az aprópénzedet

 

 

satöbbi, satöbbi, satöbbi:

és élt, míg bele nem halt hazugságaiba...

Amennyiben szeretnéd bizalmad ilyen vállalkozóba helyezni, tudom prezentálni elérhetőségét, mely amúgy rendelkezésre áll az ENVV- n, vagy 'vedelem.nyugodtepitkezes.hu'- n...

 

 

 

Előzmény: Madaraspisti (129)