FBLLMAG Creative Commons License 2019.12.17 0 0 34631

Megnéztem a videót, hát ez még az égős változatot mutogatja. Az tényleg olyan volt. mármint a vetítési képe. A ledes változatok alkáli elemet, líthium elemet, NiMh akkumulátort is elfogadják. Az alkáli elem ki is folyhat, magasabb áramleadásnál csökken a kapacitása, ezért ezt az elemet végszükség esetén használom. A Líthiumos elem meg tartaléknak szolgál. NiMh akkukat használok, ezek ki sem folynak, gazdaságosabb a használatuk, és ma már hosszabb üzemidőt is biztosíthatnak, stabilabban. Ha meg fagyban szeretnék dolgozni, a NiMh -20 °C -kig használható, a Líthium elemek -40 °C -ig használhatók. Ami a károsodást illeti, ha jól emlékszek, Neked az elemek folytak ki. Erre, bocs, csak oda kell figyelni.

 

Ami a használhatóságot illeti, tudod, hogy nem csak a fényáram (lm) számít. Az 1AAA -s, 2AAA -s, 2AA -s lámpáik gyertyaként is használhatók, akár a természetben is. 

 

"Bocs, de hol van a 2AA Maglite egy Lumintop Tool AA 2.0-hoz?"

 

a., Lumintop Tool AA 2.0 (14500 akkuval) > turbó fokozaton 127 m, 3420 cd

 

b,. Maglite Mini 2AA PRO+ > 180 m, 8100 cd

 

Vagyis 50 m távolságból a megvilágított tárgy, Lumintop esetében 1,4 lux fényességű, míg a Maglite esetében 3,2 lux fényességű. Vagyis a Maglite esetében látod a színeket, a Lumintop esetében nem tudsz különbséget tenni a színekben.

 

"18 ezer forintért kapsz egy FW3A lámpát 2800 lumennel, folyamatosan állítható fényerővel. Hol rúg itt labdába műszakilag a Maglite?"

 

Nekem van otthon Emisar D4V2 is, nemrég próbálgattam a FW3A -t is (Győrben az egyik fórumtársét). Tapasztalataim a Maglite XL200 -zal összevetve:

 

1., mind a 2 lámpa fokozatmentesen állítható, de a Xl200 gyorsabb giroszkópos állítással rendelkezik.

 

2., a FW3A 10000 cd fényességű indításkor, 30 mp elteltével 840 lm, 4251 cd. És stabilan a 200 lm -t, 740 cd- át tartja. Ugye. A XL200 10 percen keresztül tartja a 6600 cd -át. (Papíron 6600 cd, szerintem közelebb áll a 10000 cd -hoz). 10 perc után 50% -ra csökken, tehát 3300 cd -ra, amit már stabilan tart.

 

3., a XL200 folyamatosan szabályozható fényárammal, villogási sebességgel rendelkezik. Ezenkívül giroszkópos mozgásérzékelővel is rendelkezik.

 

4., a Maglite lámpák 10 év szavatossággal rendelkeznek

 

Ja és az áruk hasonló. ;-)

 

Még mindig annyira semmire valók a Maglite lámpái? Vagy csak kicsit mások?

Előzmény: ...slr... (34629)