bbfan1 Creative Commons License 2019.12.10 0 0 41

Meg vagyok lepődve azon, amit írsz. Laikus vagyok, de amikor körbevezettek minket a lakásban, a főbb hibákat én is észrevettem és az úr is segített nekünk készségesen. Ekkora problémák nálunk nem voltak. A legnagyobbnak is azt tudnám mondani, hogy a WC előtt egy darab járólap mozgott, a WC-ben meg foltos volt a festés, nem gurították rendesen körbe. Ezenkívül egy-két kapcsoló ferdén volt feltéve, plusz nehezen nyíltak az ablakok. Az én erkélyem rendben volt, igen láttuk már kívülről is, hogy más lakásokban funérlemez volt az üveg helyén. Arra azt mondta az úr, hogy törötten szállították le őket, majd cserélik. Ahogy most látom, nagyrészt megcsinálták mindenhol, nálatok nem ? Pár dolog hiányzott, pl egy radiátor elem, állítólag nem érkezett meg, az elválasztók a járólap meg a laminált padló között meg szegélyek. Ezeket is felírták, erre azt kaptuk, hogy épp most rakták csak le a padlót, azok még folyamatban vannak...

Ahogy leírtad, nem állnak a jól a dolgok, de az én lakásomban ennyire ezt nem tapasztaltam... a hibalista amit írtuk kb. két-három nap alatt simán javítható lett volna...

 

Előzmény: mályva19 (40)