Albert Einstand Creative Commons License 2019.12.08 -3 2 3800

"A hivatalos ok: ellaposodott a kapcsolat. 

Én ezt észre se vettem, csak utólag. Csak sodródtunk  rohanó világgal. 

3 éve vettük a házat, felét hitelből. Lassan eljutottunk volna oda, hogy nincs rajta mit csinálni, 

megfelel az igényeinknek. Engem ez is lekötött. Volt egy jó fizető állásom, középvezetői beosztással, kevés szabadidővel.  

Fél éve azt is ott hagytam, hogy végre kicsit "hátradőljek". Ennek persze ára van, kb. 200e ft-al kevesebbet keresek a jelenleginél. "

 

Jelentése nőiről magyarra:
A laposodás azt jelenti náluk, hogy stagnál az életszínvonal, nem tudod már lineárisan tovább emelni, még többet keresni, még nagyobb jólétet beteremteni.

Megpihentél, ez volt a gondja.

Az a minusz 200 is érzékenyen érinthette. 
Még most akart lelépni, mert ha akar gyereket, azt jobb módú pasitól szeretné, olyantól aki tudja biztosítani a folyamatos életszínvonal emelkedést. A nők nagy része nem szeret ha egy pasi pihen mellettük, kivéve ha olyan külsejű pasi, amilyennél jobbat nem találna. .  

 

"Szóval most lett volna az, hogy több időnk jut egymásra. Ha már a ház is oké, több a szabadidőm is, akkor rövidtávú terveim között volt, hogy feleségül veszem, gyerekvállalás. Nem beszéltünk róla, csak magamban terveztem. Ő pedig nem várt. "

Tudta ő ezeket, erre antennájuk van. Épp ezért lépett. 

Előzmény: Tockoló (3794)