Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 0 0 3755

Hát azért az elég gáz, ha a kezéhez érést valaki szexre buzdításnak érzi - gondolom te sem annak szántad :) ..

Volt hogy első randin fürdőruhában a hátát kenegettem a hölgynek naptejjel - mégsem gondoltam, hogy ő most szexelni szeretne. Amúgy szerintem az ismerkedés természetes velejárója a másik megérintése, mint ahogy a puszilkodás is. 

Randira én is a legdrágább parfümömet szoktam használni - amit a mindennapokra sajnálok az ára miatt. És számomra is beszédes, amikor puszilkodáskor megérzem egy nő illatát, bőrét, kisugárzását, reakcióját a fejünk összeérésekor. És szoktak a hölgyek időnként randin kezet érinteni de valaki már a tenyerem is nézegette. Itt sok eldől vonzalom terén szerintem. Mennyire érzi az ember  a másikat vonzónak, nyugtatónak az érintését stb..

Na de ettől még egyszer sem jutott eszembe, hogy valaki szexre felhívásnak szánta. 

Én akkor mernék ilyen irányba indulni, ha nyiltan kér, viccesen céloz rá, szex irányba terelődik a témánk és látszik, hogy nagyon érdekli, izgatja, megcsókol stb.. Én viccesen szoktam "véletlenül" szexuális célzatú témákat is érinteni beszélgetéskor és cseteléskor és abból látom, hogy kb mennyire nyitott már.  

Előzmény: Törölt nick (3753)