ronya1 Creative Commons License 2019.11.27 0 0 91171

azért szidják a hitelesek mert hülyék, nem szeretnek olvasni :)) mondjuk a bank se semmi.....

nekem volt hiteles kocsim, ott helyben kinyomtatták mennyi a 48 hónapra a befizető összegeket ezen belül a tőke törlesztés és a kamat törlesztés( ez is rafinált ám úgy van megcsinálva hogy ne legyen kedved idő előtt vég-törleszteni)

aztán ha tetszettek a leírtak akkor megkötöttük a szerződést, ha nem akkor nem 

pár éve akartam venni egy kocsit, majdnem megvolt a zseton, igazándiból alig több mint egy havi bérem hiányzott, csak nem akartam úgy venni hogy nullán legyek anyagilag, így vártam a vétellel mert nem volt sürgős

aztán rá kb egy évre ismét kezdtem nézegetni a kocsikat(ennyire hiányzott) aztán meglepődve láttam hogy az előző évben 1,5 milla körül árult kocsik ára felment 1.8 felé

na ha akkor felveszek 500 ezret 2 évre akkor közel sincs ennyi kamat mint amennyivel drágább lett

senkit sem akarok buzdítani a hitelre, de nem annyira egyszerű a képlet mint ahogy gondolod

és én sem akarok felvenni hitelt, de igazándiból csak a rizikó miatt, elég vén vagyok bármi megtörténhet.......

Előzmény: ales40 (91169)