Doomedsrac Creative Commons License 2019.11.27 0 0 91166

Nem baj az :) nagyon szívesen megosztom veled (veletek) ezzel kapcsolatos gondolataim. 525eFt volt a motor, megfejeltem pár "extrával"(bár ugye ez már a saját problémám, de ugye ezek minimálisan növelik a piaci értékét is), ezek egy részét lehet fel tudom használni a másik XTZ-n. Viszont sok kuka lett (kormány, bukócső, stb.). Mivel tisztába vagyok azzal, hogy az tárgyi kár (ruházat, sisak, stb) elég nyomot árat állapítanak meg, és azért 2 sisak, egy Yamaha-s dzseki, esőruha és asszonykám utcai szettje kuka, mert a ruhát levágták róla és mind a 2 sisak csattant az aszfalton, meg azért olyannal nem kezdtem el szenvedni, hogy lett egy folt az én esőruhámon is mert attól nekem ellátja a dolgát, de ami tényleg kuka ott nem lenne rossz egy tényleg olyan ár amiből közel lehet pótolni a dolgokat. Így lehet gáz, de azért a motort jó lenne tényleg ki maxolni. Nem-nem 430eFt és ebből levonódik a roncs ár (igaz ez elenyésző 21eFt).

Ezt az opciót is néztem (és pár hasonlót) de közel 100eFt a papírozás és nem lehet abból kiindulni, hogy lehet alkudni vagy hibátlan és nem kell rá semmi kopó alkatrész úgy, hogy egy métert nem mentem vele. Így azért láttam a legjobb opciónak egyből egy "szart" venni és azzal kezdeni valamit mint azt, hogy normál áron venni egy szart és azzal szopni.

Ini: 94-től kereklámpás és nagyobb műanyag elemek lettek rajta. Más nagyon nincs szerintem.

Előzmény: ales40 (91164)