FBLLMAG Creative Commons License 2019.11.24 0 0 34590

Összeszedtem pár pontban miért tetszik nekem a ZL.

 

1., Nem látszik rajta a 3 év zsebben használat. 1 db karcolás sincs rajta.

 

2., A SC5w már a 400 lm fokozatot is atom stabilan tartja.

 

3., Igazi holdfény fokozatok közül választhatok (0,1 lm / 0,3 lm / 1 lm / 3 lm)

 

4., Azonnal, rendkívül gyorsan kiválaszthatom a kívánt fokozatot (3 programozható csoport közül választhatok) (beállíthatom, hogy 1 kattintással pl 50 lm fokozaton induljon, hogy lássak a lábam elé > dupla kattintással 400 lm -ra váltson, hogy távolabbra lássak > dupla kapcsolással visszaléphetek > hosszú gombnyomással 10 lm -re váltok, hogy tudjak olvasni) Úgy állítom be, ahogyan nekem megfelel

 

5., Nagyon széles, erős szórt fény. 1,5 m átmérő 1 m távolságból.

 

6., Nagyon jó hatásfok, 21 lm fokozaton pl 21 órán át világít

 

7., A bárhol hozzáférhető AA elemet is képes használni, de akár NiMh akkuval is elmegy ahogy az AA -s Li elemekkel is.

 

8., Stabilan áll a talpán, gyertyaként. A széken sem dől fel.

 

9., Nagyon mély elektromos kapcsoló, eddig még véletlen sem kapcsolt be a zsebemben.

 

10., A klipsz nagyon stabilan tartja a lámpát, még a papír vékony zsebben is.

 

11., Semmivel sem látszik gyengébbnek mint a 14500 -as társai (Én Lumintop, Manker, Klarus, Utorch 1AA -s lámpákkal vetettem össze. Volt, hogy a tulaj azt állította, tévesen, hogy a 14500 -as akku biztosan le van merülve)

 

Nem a legolcsóbb lámpák, ez igaz. Nekem megvan a régebbi SC5 OP is, és amikor kijött a SC5w MKII, azonnal megrendeltem. Azóta már a H53w fejlámpám is hozzá jött. Jelenleg a H503w 120° -ban terítő fejlámpán gondolkodom, esetleg a SC600 MKIV valamelyik változatán. 

Előzmény: KawaBazsy (34588)