88Maya88 Creative Commons License 2019.11.14 0 0 7125
Sziaa :) Vagyis sziasztok. Jelenleg sokkal sokkal jobban vagyok :) Rég voltam itt de beindult a vállalkozásom amit nagyon sok szeretettel csinálok! Boldog vagyok hogy elértem az álmom :) Szedem a gyógyszert és {örülök hogy így döntöttem mert nem tudom hogy ment volna nélküle. Tudom sokan ellene vannak de nem kell félni az első időszakban nagyon rossz de azt túl kell élni ;) Rendszeresen járok pszichológushoz ami szintén nagyon jó. Már lassan csökkenteni fogja a heti rendszert. A gyógyszert is csökkentették. Mindeki aki évek óta szenved csak azt tudom javasolni hogy ne várjon semmire nekem segít igaz nem az első gyógyszer volt a jó de addig probáltuk amig meglett a jó! Nem csinálok semmi extrém más dolgot edzeni szeretnék majd elkezdeni de egyenlőre a munka az első és legfontosabb. :) Ott szeretnék helyt állni a maximumon. Tanulni gyakorolni fejlődni(Műkörömépítő vagyok). Már sokat vagyok egyedül és nem esik nehezen sőt kicsit élvezem :D Olyankor sorozat arcpakolás kis relax :D És a kiskutyám <3 Hajrá mindenki van remény "meggyógyulni"! Puszi mindenkinek
Előzmény: hed7kandi (7117)