.Mityu Creative Commons License 2019.11.13 0 0 84

Nem is feltűnő, hogy amíg egy RR-ra fussa, egy rendes operatőrre, megfelelő kamerára pedig nem. :D 

Persze igény sincs rá! :D 

Aztán azt meg sem merem kérdezni, Kósa L. Adolf hogy-hogy kipattant a nagy

lelkesedés után a rendszerből? :D 

Azt pedig hozzá se merem tenni, hogy sok front igazgató is valahogy nem az FLP-ben ténykedik,

pedig velük töltöttük meg a MTESZ nagy előadót. Nem kevés időt, munkát tettek abba, hogy egy aránylag

jól működő hálózat felépüljön. :)

De ha abba bele merek gondolni, hogy a marketingtervben ott a válasz, az igazgatók utáni

igazgatók után járó 6%-okat kik és hogyan kapják meg akkor egy hiteltelen rendszert látok magam előtt.

S azt is értem miért lett úgy intézve, hogy bár a felsővonal nem egy tagja felajánlotta, hogy jön, segít, hívjak meg embereket, 

de teljesen véletlen pont akkor, pont azon anapon, abban az időintervallumban rendkívülien fontosabb dolog akadt. :D 

S hozzáteszem, nem én kértem, hogy segítsenek, ők tolakodtak nyílt napokon, hogy "Megyünk, segítünk, azé' vagyunk!" :D 

Miklóskának is szóltam erről a jelenségről, felvette azt az idétlen  Joker vigyorát és ment a dolgára némán! :D 

V. Aranka röptibe ajánlkozott, valahogy konkrét történést neki sem sikerült produkálnia. :D 

Vagy miért szólt Vácott egy komolyabb vállalkozó, hogy aranyosak ezek, meg minden, de többet nem szeretnék látni a város területén őket! :D :D 
Az indok egyszerű, a vállalkozó is időpontokra él, időpontokat egyeztetve működik. Nem óhajtott ezekkel a ígérgetős Jánosokkal foglalkozni.
Mert egyszerűen komolytalanná váltak számára. :D

Legutóbb egy nagyáruházban futottam össze friss FLP-ssel. Véletlen derült ki, hogy ő is aloeverás. A termékek tetszenek neki, de az emberi oldala 

egyszerűen taszító számára! Akárhány év után hasonló jelenségekről számolt be! :D 

Előzmény: Replay (83)