06kata Creative Commons License 2019.11.13 0 0 topiknyitó

Kíváncsi voltam erre az új műsorra, ezért az elsőt megnéztem. Azután a másodikat is, de azt hiszem itt a vége! Külföldi csatornákon is megy hasonló - A nagy házalakítás stb. -. Ez a része jó, és segítség az érintett családoknak - bár érdekelne minek alapján válaszották ki őket - de a 2. adás már kiverte nálam a biztosítékot. Elég lenne bemutatni a családot, és hogy milyen lett az elkészült új házuk. A többi körítés borzasztó! Ha így is van, hogy elvitték a gyerekeket játszóházba, állatkertbe stb. legyen műsoron kívül megemlítve. A tegnapi luxus-limuzinos utazás és majd a mai ejtőernyős kiugrás visszataszító, felháborító. (Három kívánság c műsor újratervezve!) A limuzinos kislány mesélte, hogy bántották őt az osztálytársai - a ruházata miatt pld. - Na, most  már utálni is fogják! Mi értelme van ennek a pár nap hoppnak, azután meg jön a kopp!!! Gondolom a limuzin és az ugrás sem két forintba került. Szerintem ez nem segítség, és remélem nem csak engem taszít a műsornak ez a része! A két műsorvezető - akiket egyébként bizonyos műsorokban még kedvelek is, bár ÖN-ból már kicsit sok(k), SA színházi teljesítménye vitathatatlan.  - ebben hiteltelenek! Műsajnálkozás, műkönnyek! Nálam itt volt a vége!!!