ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.09 -1 0 79335

IGe:

 

Független politikai elemző vagyok ebben a kérdéskörben, köbö két évtizede nem járok semmiféle szavazásra, de neked jelenleg ingyenes és kéretlen tanácsadód leszek most Csaba! Ha nagyon nem tetszik legfeljebb jelzed és lelépek, vagy mint Gémesi egyszerűen letiltasz. Nekem egyikőtök sem "angyal", de nem is "ördög". /// Tehát mit kellene szerintem tenned? - Nos jelenleg az, van, ami van .... de lehetne ez másként is. Gémesi jó amatőr színész és a Béke Gongos előadása bizony megfogó volt. Tehát aki színjátékot emel más ellen, az színjáték által is vészen el .... Bizony be kellene egy megfelelő napsütéses napon állnod azon gong elé és készíteni egy 2-3- max 4 perces videót. Csak annyit kellene köbő mondanod. Ha Gémesi jobb keze valóban ki vagy nyújtva feléd és azzal nem a farkát vakarássza inkább a zsebében, akkor bele csapnál. Csak hát akkor ha a Gödöllő városért közösen kell tenni, akkor bizony dukál neked az egyik alpolgármesteri hely. Nem harmadik, hanem a kettő közül az egyik, amit javítani illik. Ez lenne a BÉKE, a többi más meg KAMU.

Előzmény: ErkölcsTan (79334)