Nagy Zoltán T.szele Creative Commons License 2019.11.06 -2 1 4309

Mivel a hírek gyorsan terjednek szeretnék reagálni.Köztudottan vannak itt DI szimpatizánsok akik tájékoztattak.

 

Kedves Future-20!

 

Semmiféle hamis,és igazi érettségi bizonyítvánnyal nem rendelkezem,nem buktam le tanfolyamon sem,mert nem volt mivel.

A mentőállomás vezetői pozíciójára kiírt pályázat nem tartalmazta,az érettségi bizonyítvány szükségességét,szakmai kritériumoknak kellett megfelelni.

Itt jegyezném meg,hogy az előző vezető sem rendelkezett érettségi bizonyítvánnyal,nem volt rá szükség.

A mostani pozíciómat sok sok év/33/ kitartó felelősségteljes munkájának köszönhetem.Több alkalommal kaptam Orvosigazgatói,Főigazgatói dicséretet,

az élet más területein is számos díjjal,elismeréssel rendelkezem.Úgy mint kulturális,sport,egészségügy stb.

Állomásvezető mentőtechnikus státusszal rendelkezem.Ami magában foglalja,a diplomás ápolói végzettséggel egyenértékű eü végzettségemet.

Valamint a megkülönböztetett járművek használatára szóló PÁV 1 vizsgát.

A hivatásunk megköveteli,hogy folyamatosan képezzük magunkat,ami mindenki számára kötelező,alkalmanként 2-3 havi rendszerességgel is.

Olvasva az ön kommentjeit,számomra világosnak tűnik,hogy önnek a Tanárnő csapata volt szimpatikus.Erről sem ön,sem én nem tehetek.

Mi sem bizonyítja jobban a kompromisszum készségemet,hogy MS képviselő jelölt úr megkeresésére 2 alkalommal is 2018-2019. Az utóbbi íjász fesztivál egészségügyi

biztosítását ingyen végeztem.Ami számomra is kiemelkedően jó színvonalú volt.Ennek eredményeképp támogatták alapítványunkat.

Remélem kielégíti a nevemmel ellátott válaszom,esetleges jogi következmények esetén az öné is nyilvános lehet.

A továbbiakban nem kívánom használni ezen oldal adta lehetőségeket.

 

További szép napot,jó egészséget kívánok önöknek.

 

 

 

Előzmény: Future-20 (4306)