TudatLan Creative Commons License 2019.11.04 0 0 217476

Szia.

Ez màr világos beszéd. (1.8M ft a keret)

A  marea weekendet azért ajánlottam, mert családi autónak...tágasabb, pakolhatóbb...stb. szerintem jobb, mint a Fiat 159. És rentábilisabb is. Alkatrész árak...szerelhetőség stb.... A fiat modular blokkja,ismét csak szerintem, jobb konstrukció, mint a gm 4 hengeres benzintemetője.

Én egy alulmotorizált kerekes esernyőnek tartom a 159et , evvel a hervatag ' motorral '.... Tudod, valamikor, az Alfa Romeo -ban sportszív dobogott.....  

Cuore sportivo....mond ez a két szó neked valamit?!? ... Valószínüleg nem.....

Mind1.

Az általad belinkelt kocsi, úgy tűnik olaszországi származás. Nézz alá, jó eséllyel rozsdamentes vagy még megfogható, felületi a barnulás.

Ha kölcsönzős kocsi volt, még akár szervizelhették is... akár gondosabban is, mint az átlag olasz magánszemély.

Hajtás sajnos szintén gm, ennek minden előnyével. Vékonyka féltengelyek., sz@r váltó, csoda -csillag a pohárban stb....

 

Röviden : nekem az nem jön  be, hogy te egy álruhás c vektrát veszel....vennél. Nehéz bódé egy gyenge sz@r motorral. Dinamikus, ne adj' Isten, sportos közlekedésre alkalmatlan gépkocsi, sajnos Alfa emblémával.

Ettől ez még a te pénzed, te döntésed. Nem tisztem megitélni...nincs is közöm hozzá.

Bár ennyi pénzből már lehetne 12szelepes Alfa164et is venni. A 3literes motorral, az egy jó kompromisszum....kár hogy erősen elfogytak a gyári alkatrészek hozzá.

Sok sikert kívánok az új kocsidhoz.

Előzmény: Davk88 (217460)