Okulare Creative Commons License 2019.10.28 -1 0 70220

Teljesen igazad van. Egyébként olvastam már olyanokról, akikhez úgy jutott vissza a füzet, hogy ki voltak töltve az adatok. Nekem eddig csak a név és cím volt beírva és Simonfán gondoltam egyet és beírtam a telefonszámomat és az e-mail címemet is. Mintha csak tudat alatt éreztem volna, hogy mi következik... Egyébként a másolásos módszert elfogadnák a kéktúra ellenőrök? Ad abszurdum történhetett volna ugyanez 95%-os teljesítésnél is... Egyébként mostanra teljesen rendbe jöttem lelkileg. A fiammal megnézegettük a Heyjoe-n a teljesítéseket, 7 túranapról lenne szó és azt találtam ki, hogy ezeket ellentétes irányba fogom szépen újra végigjárni. Ugyanaz az útvonal, de mégis kicsit más. Az új füzetnek készítek egy láncos mappát, amit karabinerrel a táskához rögzítek, úgy már sokkal nehezebb észrevétlenül elhagyni. Persze teljesen bolondbiztos megoldás nincs... Most egy kicsit amúgy is pihentetni kell a túrázást, mert a lábam nagyon oda van. Ez is egy tanulság. Ez volt az első több napos túrám. Ezt is el kellett kezdeni... Mindenesetre tavasszal folytatom.