Törölt nick Creative Commons License 2019.10.28 -6 0 4273

Drága Pszichológusom!

 

Nagyon kérlek elsősorban veled egy nótát fúvó topiktársaid szellemi színvonalát vizsgáld meg alaposan.

Választások előtt a békéről a másik ember tiszteletéről és sok egyébről beszéltetek.

És mi van most?

„Tűznyelő 1”  „A szomszéd épületben keresse fel háziorvosát és kérjen beutalót egy szakrendelésre. Mi akkor leszünk nyugodtak, ha ott is mindent rendben találnak.”

 

„majdnem szelei” „Hál istennek megint előkerült pár beteg ember aki képes valamit kitalálni a feszültségkeltés végett.”

„Fűzfavesszőcske” és „Azulejos” írásaiból már nem is idézek.

 

Ennek a féktelen gyűlöletnek és támadásnak mi a háttere?

Szegény „Julianus” Barát kíváncsi D.I. Közgazdász diplomájára! Erre én is kíváncsivá váltam, mert eszembe jutott több olyan ismerősöm, akik úgy nyilatkoztak, „az önkormányzatot csak egy közgazdász tudja kivezetni a jelenlegi pénzügyi válságából.”.

Pszichológusom! Azt írod, hogy sokat elárul rólam az a feltételezés, hogy D.I esetleg hazudott a végzettségéről!

Például mit? Kíváncsi lennék a szakmai véleményedre? Talán azt, hogy kiváló emberismerő vagyok!

De arra is kíváncsi lennék, hogy mit árul el arról az emberről, aki középiskolai végzettséggel pszichológusnak nevezi magát?!

 

De beszéljünk komoly dolgokról!

Ti valamennyien félrebeszéltek, mert próbálnátok elérni, hogy az ügy ne legyen ügy! Pedig ez csak most kezdődik, elsősorban nektek köszönhetően!

Ne feledjétek, most nem puszta diplomáról van szó, hanem KÖZGAZDÁSZ DIPLOMÁRÓL! Mert ezt Ő állította.

Tehát lehet fikázni, lehet becsmérelni és minden szemétséget állítani, de én szerényen csak annyit mondok. Szeretném látni!!! Értitek?  Én szeretném látni!

Még akkor is szeretném látni, ha e miatt „Tűznyelő 1.” szellemi kivizsgálásomat ajánlja, vagy „majdnem szelei” beteg embernek nevez.  Nagy hibát követtetek el!

Lehet, hogy ti nem ismeritek ezt az embert, akinek az egész eddigi élete, átverés, élősködés, hazardírozás és könnyű bohém élet volt.

Ezek után jövőben mindenkit arra fogok biztatni, hogy követelje Dobos Imre György Tápiószele polgármesterének Közgazdász diplomájának közszemlére bocsátását!

Ha kiderül, hogy hazudott, becsapta a választókat, akkor legyen benne annyi becsület, hogy azonnali hatállyal lemond a tisztségéről.

Jó, jó, de azért vegyetek lélegzet, mert e nélkül nem lesz jövőtök.