Jtoti Creative Commons License 2019.10.21 0 0 28466

 

Sajnos nem tudtam jönni, így csak most olvasom mennyi remek információ és újdonság érkezett az oldalra és ahogy látom új  taggal is bővültünk!

 

Ez azért is örvendetes számomra,  mert gondolom, ez egy olyan hely ahol régen pezsgett az élet, közösen kutattunk, cseréltünk véleményt, alakítottuk azt a képet ami ma a téma után érdeklődők képviselnek!  Közben tanultunk és példát is mutattunk egy varázslatos témában, Erzsébet királyné kultuszának egy felületet hozva létre!

Találkozókon megismertük egymást és örökre szóló barátságok szövődtek. Nem csak a királynéhoz és a hozzá köthető ezernyi szálhoz nem lettünk hűtlenek, de egymáshoz sem!

Részemről, bár más sokszor leírtam itt, életem nehéz szakaszában, amikor bár nyugdíjasként, és sokad magammal ,de leépítettek, a legszebb és legjobb munkahelyről, BMEOMIKK ból, itt kaptam vigaszt!

egy munkaidőt töltöttem naponta itt egy ideig, mire visszakaptam önmagam :) 

 

Ezeken túl azoknak akik évek során jöttek, mentek, mind sok újdonsággal szolgáltunk! Azt gondolom értékes anyag formálódott itt egybe, és ma és él az oldal!

Köszönet mindenkinek, aki érdemesnek találta, hogy hű maradjon itt is Sisihez!!!