Ricciardo Creative Commons License 2019.10.14 0 0 17175

"Az igaz, hogy segíteni viszont meg nem nagyon tudnak." Akkor most azért megkérdezném: Van értelme elmenni orvoshoz? Elvégre azért megyünk oda, hogy meggyógyuljunk. De ebből meggyógyulni 100%-ra nem lehet. Sőt! Még félre is kezelnek. Például van egy gombás vagy bakteriális fertőzésünk, amire a szervezetünk enterococcussal reagál, hogy elnyomja a betegséget kiváltó kórokozókat. A szuper tesztjeik az enterococcust mutatják ki, és erre írnak antibiotikumot, amivel megakadályozzák hogy a szervezetünk felvegye a harcot a valódi patogénnel. Amikor az enterot kezelték, én sokkal rosszabbul voltam. Kontrolltesztekkor ugyanúgy állandóan kimutatható volt, (persze nem mindjárt 1 héttel utána hanem 2-3), és érzékeny volt ugyanúgy az antibiotikumokra. Mintha a szervezet állítaná elő immunreakcióként. Mindenfélét szedtem hónapokig, ampicilintől kezdve fluorokinolonokon át a makrolidekig. Akkor van értelme orvoshoz menni? Szerintem inkább odamenni, b.szkodni a százezreket, meg az időnket, na az a butaság...

Előzmény: Bohanon (17172)