jozefina2 Creative Commons License 2019.10.10 0 1 25

Lehet, hogy kicsit durva volt a megfogalmazás a hozzászólótól, de az tény és való, hogy egy egészséges kapcsolat szerves része, hogy lelkileg és testileg is társai legyetek egymásnak. Én egyébként sosem értettem azokat a párokat, akik a munka miatt teljesen eltávolodnak egymástól. Mikor én megismerkedtem párommal, egy óceánjáró hajón dolgoztam. Természetesen a hajón is voltak kedves emberek akik kijelentették, hogy ez a kapcsolat úgysem lesz tartós. Igaz, hogy egy évbe telt rendezni a dolgokat, de minden pénzt megér, hogy a párom mellett ébredhessek és fekhessek le aludni minden nap. Nem azért vagyok vele, hogy kiírhassam facebookon, vagy mondhassam a családomnak, barátaimnak, hogy van valakim, hanem azért mert szeretem, és együtt át vészelünk bármilyen akadályt. Sok párnál észrevettem, hogy szinte minden probléma visszavezethető a kommunikáció hiányára. Nálunk ha csak egy apróság is van ami esetleg feszültséget okozhat, azonnal megbeszéljük és megoldjuk együtt. A többség viszont magában tart szinte mindent, mely csak növekszik benne, még hozzá kreál, túl gondolja, majd a kapcsolat átalakul valami teljesen másba. Sajnálom őket tényleg.

Előzmény: parhozlany (23)