Inspektor Creative Commons License 2019.10.09 0 0 3714

az idő az ami segít. Egyszer csak beleunsz az egész szarakodásba, hogy állandóan magaddal foglalkozol, és onnantól jön a javulás. Észre sem veszed és egyszer csak újra tudsz élni. Tudom, végigjátszottam már ezt a meccset. Nem érdemes pénzlehúzós köcsögökhöz rohangászni, mert egyrészt leszarják hogy mi van veled, nem szeretik a zűrös betegeket, másrészt fingjuk nincs mitől zúgsz. Otthagysz egy csomó pénzt, én is ott hagytam, de segít,mert felszívod magad, rájössz, hogy aki meg fog gyógyítani az te magad leszel, senki és semmi más. Nem kell ebbe belehalni, csak légy tűrelmes, az agyad az melletted van, hidd el, dolgozik az ügyön, csak ne akard a csodát azonnal,és ezt nem ilyen nagy megmondós szektás birkaként mondom, hanem olyan emberként aki ezt végig járta. A fülzúgásom nem múlt el, néha van, néha hangosabb, néha halkabb, olykor szórakozik, de már nincs hatalma felettem, ismerem a játékait, tudom a menetrendet, kiszámítható lett, és ez így már jó,mert tudom, hogy rossz időszakok után mindig jön a jó, sosem maradok ugy. Most éppen egy megfázás utáni időszakom van, egy másfajta zajjal kerültem szembe, jobbfülem 850 hz körüli visszhangszerű rezonanciával "válaszolgat" a hangokra, de már nincs kikészülés, belehalás, meg fogom oldani ezt is. Elfogadtam, hogy a fülem egy gyenge pontom, nem bántom, nem utálok senkit, csak megyek előre és csinálom a dolgom. ennél jobb terápia nincs a világon. Néha belefér egy kis kutakodás, okosodás, utánajárás, teli van a net mindenféle jó dologgal, de ez ne legyen remegőkezes stresszforrás hanem önsegítés!