Krisztián9700 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 19003

Én foglalkozom a smart generátorok felújításával, és össze tudom kötni úgy ishogy nem indul el az autó. vagy hogy ne tudj gázt nyomni. Vegyük ketté a dolgot. Van a kék meg a szürke belsős smart, ezen azt értem hogy a kemény műanyagja milyen színű. A kéken öngerjesztős generátor volt ami annyit tesz, ha forog tölt, a szürkében pedig olyan ami négyszögjelet kap a vezérlőtől 121mV feszültségen 500 mhz-et ez lényegtelen. A két generátorban ugyanaz a forgórész, és az állórész is, a diódahíd viszont a buta ( öngerjesztős) generátorban össze van kötve az egyik fáziskimenttel, és ehhez egy RTM155B szabályzót használnak, a másikban modulált jeles generátort RTM 200.09-et, ennél a diódahíd nincs összekötve a fázissal. Na most ha ezeket variáljuk pl a moduláltjelest beteszed de össze van kötve a diódahid is akkor nem indul el a kocsi, ha pedgi fordítva akkor nem lesz töltés. Én az összes generátort lebutítva vissza alakítom, hogy minden autón töltsön, így átkötöm a belsejét és egy olyan szabályzót használok ami kezeli a modulált jelet is és a sima sinusz jelet is. szóval ha a generátor hátuljából 3 láb áll ki még koránt sem biztos hogy be kell kötni mindet, :) kérdezz segítek. 

Előzmény: Gubal (18998)