Mozes11 Creative Commons License 2019.10.02 0 0 220

Horváth Benedek, Belsőépítész Tervező- Egyéni Vállalkozó- átverése; leinformálható: https://www.nyilvantarto.hu/evny-lekerdezo/

  

 

2019.02.14- i

‘…furcsállom, hogy ez a nyomorult féreg, akinek én megadtam a telefonszámod nem jelentkezett nálad...'

 

2019. február 20.

 

‘Igen, elismerem, a rohadt kéménnyméretezéseddel kapcsolatba nem mondtam igazat ! Le is írtam, azt is pontosan mi történt, és azt is miért nem a valóságot mondtam’

 

'…nem vagyok híve a mellébeszélésének, és nem is akarok az lenni ! Követtem el hibát, például azt hogy a kéményeddel kapcsolatba nem a 100% ban valós helyzetet kommunikáltam,.!'

 

'....mert valóban hazudtam a kémény méretezéseddel kapcsolatba, és az egész kémény ügy kicsúszott a kezemből !...’

 

 

2019.02.25

 

‘…nem intéztem el a kéménybélelés engedélyezését, ez igaz, nem törtem össze magam, és még hazudtam is, hogy nem X, hanem Y -al fogod tudni megcsináltatni, óriási érvágás…’

 

… és amikor a bolha köhögni kezd:

 

2019.02.25:

‘…Ha nem adsz meg egy vasárnapi, legrosszabb esetben hétfői időpontot, és helyszínt, én kereslek meg jogi képviselettel, ha kell a munkahelyeden, vagy a saját lakásodban !...’

2019.02.25

‘…én "rád szakítom az eget" a jogalapom, és a lehetőségem is megvan hozzá!...’

 

Jogosulatlanul 2017.09.06- tól (Nyilatkozatmegrendelő aláírása- mely dokumentum a megrendelő által az aláírás időpontjában kifizetésre került)- 2019.04.30- ig (1 év 8 hónap) dokumentum visszatartás- többszöri kérés, írásbeli felszólítás ellenére:

 

‘…és elkezdtem tudatosan megváratni…’

 

2019.04.30- ügyfél által szervezett ügyvédi jegyzőkönvezéssel hitelesített tárgyalás:

 

‘Horváth Benedek a generálkivitelező szerződéséből kivette a teljes kéménybélelést (méretezést, FŐKÉTÜSZ engedélyeztetést, kivitelezést), és a gázkazán engedélyeztetésével és üzembe helyezésével kapcsolatos feladatokat, azzal, hogy ezeket ő elintézi. ‘

 

‘…az egyeztetés keretében bemutatta Horváth Benedeknek a FŐKÉTÜSZ által 2019. március 12. napján rögzített hibákat, hiányosságokat…’

 

'nem vettem ki a gázengedélyeztetést a fővállalkozói felelősségi körből, miért szivattam volna magam??'

 

‘Horváth Benedek – kérdésre válaszolva – kijelentette, hogy a gázkészülék engedélyeztetésével, üzembe helyezésével kapcsolatos komplett feladatot (gázterv készítése, engedélyeztetési, üzembe helyezési eljárás a Gázműveknél) nem vette ki a generálkivitelező szerződéséből. Ezt követően Horváth Benedek megtekintette a megrendelő birtokában lévő vonatkozó dokumentumot, és a nyilatkozatát módosította, mely szerint valóban kivette a generálkivitelező szerződéséből a gázkészülék engedélyeztetésével, üzembe helyezésével kapcsolatos komplett feladatot (gázterv készítése, engedélyeztetési, üzembe helyezési eljárás a Gázműveknél).’