Freeballer Creative Commons License 2019.10.02 -1 5 12141

Kollégiumba voltam még mindig Miskolcon. A koli közelében volt egy uszoda a kollégiumnak pedig volt ingyenes bérlete, amit bárki használhatott. Mivel szerettem úszni úgy döntöttem eljárok. Mindig az utolsó órába mentem, mert ebben az időben kevesen voltak. Úszás előtt is és utána is beálltam hosszasan tusolni, hogy fel tudjam mérni kinek mekkora. Egyik este végeztem állok a zuhany alatt és bejött tusolni az úszómester is. Na, gondoltam most megnézem mekkora neki, mert az úszónadrágja mindig nagyon dudorodott. Gyorsan befejeztem a tusolást ki léptem törölközni a zuhany alól és a szemem sarkából néztem felé. Majd megakadt a szemem a szerszámán mozdulni sem bírtam a látványtól. Most már látszott mitől az a nagy dudor. Én eddig még nem láttam ilyen hosszú és vastag péniszt. Észrevette, hogy nézem és hirtelen megfordult, hogy ne lássam. Észhez tértem és kimentem a szekrényekhez. Öltözni kezdtem, közben hallottam, hogy ő is kijött és nyitotta a szekrényt. Zavartan, ugyan de bocsánatot kértem tőle, hogy így megbámultam. Mondtam neki, hogy még a szám is tátva maradt és ezt nekem ne mondja, hogy eredeti. Tuti csinál vele valamit, amitől ilyen hatalmas. Megnyugtatott, hogy semmi baj nincs mindig, ha nyilvános helyen zuhanyozik, megbámulják. Már megszokta, de néha még zavarja. Felöltöztünk elindultunk kifelé. Természetesen a melegítőnadrágját ugyan úgy kinyomta a farka. Beszélgettünk, míg kiértünk, az ajtóba megkérdezte meg iszok e vele valamit. Én igent mondtam és átmentünk a közelben lévő „késdobálóba”. Sokáig ott iszogattunk és beszélgettünk. Némi alkohol után megnyílt a nyelve és elmondta, hogy azért egy ekkora szerszám inkább átok, mint áldás. Félnek tőle a csajok. Én sem voltam épp szomjas és rávágtam, hogy én nem félnék tőle. Kikerekedett a szeme a srácnak majdnem félrenyelte a kóláját. Majd rám nézett nagy szemekkel és kérdezte „te buzi vagy? Olyan fejet vágott hozzá szinte megijedtem.  Zavaromban azt se tudtam merre nézzek aztán csak sikerült kicsikarnom magamból annyit, hogy talán bi. Vártam, hogy felugrik és ott hagy, de nem tette. Lenyugodott és én is, na ami ez után jött. Már a kocsma is bezárt mi pedig sétáltunk dumáltunk még órákig és a srác szinte ki sem fogyott a kérdésekből. És persze én sem. Már hajnalodott, mikor fogyatkoztak a kérdések ekkor elköszöntünk egymástól és ment mindenki a dolgára. Ha mentem úszni és ő zárt, akkor mindig egy kis kocsmázás lett a vége, de soha semmi nem történt köztünk. Egy jó haverság lett belőle. Ahogy hazakerültem koliból megszűnt a kapcsolat akkor még nem volt internet még mobil is csak bőrönd méretű.