pirinyócsipa Creative Commons License 2019.10.01 0 0 12890

. Mindkét sofőr egybehangzóan állította, hogy az ütközés pillanatában észlelték csak egymást.

 

Ha ez jegyzőkönyvezve van, akkor valami szakértői véleménynek kellene lennie arról, hogy anyukádék kocsijába belehajtó emberkének milyen a látása, mert ilyen nincs, ekkora holttér illetve sebességkülönbség nem lehet, hogy csak úgy hipp-hopp ezerrel ott lesz előttem valaki balról akkor, amikor én indulás pillanatában vagyok és még igazából sebességem így nem is nagyon van.

Vagy lehet, hogy olyan nagy sebességgel bevágódik valaki elém, de, hogy utána nullára fékezzen pár méteren, ott valami csoda van illetve nagy fékút csatt után.

 

Szerintem.

Itt már problémás az ember.

 

Illetve A meghallgatások során az egymást puszival köszöntő és kedélyesen diskuráló eljáró főhadnagy és másik fél, én itt bebattyognék a rendőrségre és feljelentést tennék erre, ha van tanú:

A meghallgatások során az egymást puszival köszöntő és kedélyesen diskuráló eljáró főhadnagy és másik fél, a jogerős bírósági ítéletet (mely kimondta édesanyám vétlenségét) olvasván "Engem ez nem érdekel, én pedig nem hozok más határozatot" kommentet megeresztő eljáró főhadnagy csak tovább erősítette a sejtésemet.

 

Simán.

Nekem volt ismerősöm, akinek dafke szétbombázták a kocsiját átnézve mindent, mert szemétkedett a rendőr, ő utána feljelentést tett és a rendőrök könyörögtek benn, hogy ne tegye már a kollégával.

 

Szóval tessék tökösnek lenni, ha tényleg, korrekten az igazunkról van szó.

 

Előzmény: Jissi (12889)