mcbasser2 Creative Commons License 2019.09.27 0 1 30

Üdv. 

 

Vettünk egy PRÉMIUM!? Minőségű dogtrace D-fence 101 et. Kiabranduto cucc. Ha nem 100 % ban párhuzamos a vevő a dróttal, akkor nem jelez időben, így a kutya simán belép a veszélyes zónába, és egyből sokkol a cucc. Ha odaallok a kezemben a nyakorvvel, és forgatom, hol jelez, hol nem. Magamon teszteltem. 8 fokozat van. A kettes kellemesen bizsergető, a hármas fokozaton eldobtam a cuccot, akkorát adott. Sajnos kiprobaltuk a kutyakon is, mert dicsérték, nekem eddig nem volt, azt hittem ez így kell működjön. Az eredmény két zavarodott eb, akik ezután féltek az arnyekuktol is. A bolt közölte, hogy visszaveszik, de a vezetéket nem fizetik ki (kB 200m durván 11.000 pénz) mert benne van az aszf Ben, hogy elállás esetén nem veszik vissza. Hiába mondtam, hogy nem elállás, mert a termék nagyon nem megfelelően működik. A boltot nem nevezem meg egyenlőre, amíg ez le nem zárul, de az tuti, hogy többet nem vásárolok tőlük semmit!!! A pénzből (ha meltoztatnak visszaadni) inkább a kerítést javítom meg! Kérdésre elkuldom a termék videómat.

 

( csak nekem van elegem abból, hogy nem működő dolgokat szónak rám és utána nekik áll feljebb?)