Latex Bond Creative Commons License 2019.09.26 0 1 16896

Szívesen segítenék, ha lenne több infóm a szervezőkről, de sajnos nekem sincs. Olvastam valami ilyesmit, hogy a "Bodysoma suspension team szervezésében", úgyhogy valószínűleg ők nem csupán fellépők voltak, hanem volt valami közük a megrendezéshez.

 

Pest vidáman elbírna szvsz. ennél több partit is, de ugye mindaddig, amíg automatikusan és következetesen ilyesfajta indusztriális környezetet társítanak hozzá, mint ahol eddig is mindig megtartották (értsd: egyetlen szervező sem tudja elképzelni ennél valamivel elegánsabb helyen, illetve ha mégis ilyenben törné a fejét, akkor sem találna hozzá ebben a városban alkalmas helyszínt - ez alól alkalmi kivételt képez a Frusztráció, ami járt már műv. házban és hajón is a történelem során :) ), addig ez sajnos egy rétegbuli lesz, már csak az időszakos volta miatt is, lévén sem a nyári kánikulában, sem a téli cidriben nem igazán szándékozik senki latexbe öltözni. Az egymásra szervezés tehát szerintem inkább csak a véletlen műve, mert a tavaszi és az őszi enyhébb éjszakák vonzzák leginkább a látogatókat és teszik elviselhetőbbé sokak számára ezeket az outfit-eket. (Itt most nem a hardcore rajongókról beszélek, akiknek esetleg még az is izgi, hogy hektoliternyi verejtéket önt ki utána a ruhájából vagy épp ellenkezőleg: valósággal belefagy a ruhájába, mint pl. én anno egy észak-németországi privát partin. :) )

 

Előzmény: déliszomszéd (16891)