Kriszta05.17 Creative Commons License 2019.09.18 0 1 80

Kedves ErzsebetEdit!

 

 

Reméltem, hogy jobb hírekkel fogsz bejelentkezni miután elkezdték a gyógyszeres kezelést. Az utóbbi bejegyzésedből nem derül ki, hogy kapja még a párod a Tafinlar+Mekintis gyógyszereket vagy leállították?

Onkológus váltáson nem gondolkoztál? Mert nekem nagyon tűnik, hogy most akihez jártok lemondott a párodról.

Intézményváltással kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy engem  oncoteam döntés alapján küldtek át Debrecenbe rossz Pet ct eredmény után. Nem én kértem. Miskolcon nem adják a Keytrudát. A bőrgyógyásztól kaptam beutalót, ami Debrecenbe szólt.

Amikor még Miskolcon kezeltek, váltottam onkológust, mert akihez jártam nem tudta elintézni nekem a Pet ct-t.

Köszönöm kérdésed jól vagyok. UH-on voltam tegnap. 2 db reaktív nyirokcsomó van a lágyékban. Ellentmondás van a Pet ct-vel, mert ott áttétként írják még mindig az egyik nyirokcsomót. De még van hátra a kezelésből, így optimista vagyok.

Írjál a doktornőnek, akitől kaptatok e-mail címet v. ha tudsz próbálj vele személyesen beszélni, hátha tud segíteni.

További sok, erőt kitartást! :-)

 

 

Előzmény: ErzsebetEdit (78)