glbtech Creative Commons License 2019.09.16 0 0 53398

Eladó egy Stalker IX, nagyon szép állapotú, nem gányolt, de értő módon át lett alakítva a 28MHz amatőr sávra. Természetesen visszaalakítható, a keverő kvarc cserélve lett, de adom hozzá a gyárit is.

Gyakorlatilag folyamatosan hangolható a táblázatnak megfelelően, +10kHz bekötve, plusz a clarifier is úgy van átalakítva, hogy +/- 5kHz-t hangol az eredeti helyett, és együtt viszi az adót és vevőt. Korrekt módon felszerelt hűtőbordája van a végfoknak. Én PSK-ra használtam, és így simán bírta a hosszabb adásperiódusokat is. Volt vele pár igen szép QSO-m.

Évek óta félre van téve, valószínű ráfér egy hangolás, és úgy nézem a műszer forgórésze kiugrott a csapágyból, meg van szorulva, vissza kellene rakni. Gyári mikrofon, tartókengyel és tápkábel jár hozzá. Tökéletesen működött mikor elraktam, de évek óta nem használtam, nincs időm átmérni, ezért nincs rá semmilyen garancia. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor ne vedd meg !

Az ára 25.000 HUF

Érdeklődni mailban, személyesen átvehető Tahitótfalun, vagy Foxpost-al tudom küldeni előreutalás után.