zsuri Creative Commons License 2019.09.16 0 0 8337

Na jól elszállt a válaszol :-( Akkor újra ...

 

Amit tudok, hogy eddig inkább két síelés között csúszkált a boarddal, ebben az évben mentünk együtt mélyhavazni és a carving-ot is elkezdte és azt mondta, hogy a jövőben többet szeretne boardozni, viszont úgy érzi a mostani lapja kemény pályán és nagyobb sebességnél nem elég stabil. Amit biztosan szeretne: 1) carving 2) mélyhavazás 3) ha már elfáradt akkor moderáltabb, kényelmesebb csúszás. Amit biztosan nem szeretne: ugrálni

 

Amit írtál hasznos volt annak ellenére, hogy a konkrét lapokat nem ismered. Lehet, hogy valóban nem bx lapot kellene keresni: csak most kezdte a carving-ot és nagyon könnyű (55kg). 

 

Azt nem tudom megítélni, hogy ezek a lapok mennyire kemények: a Bullwhip 700-ra pl. azt írják, hogy jó kondi kell hozzá. Ez mit jelent, mihez képest? Egy kezdő laphoz képest? Egy alpin laphoz képest? Feltételezem azért még mindig puhább, mint egy bx lap ...

 

Ha van más ötlet (esetleg konkrét típus) hogy milyen lap lenne jó szívesen várom, én nem nagyon vagyok járatos a free lapok világában ... Viszont ettől az 50-60e forinttól nem szeretnék többet kiadni. De lehet használt is, ha nincs lehasználva.

Előzmény: vau1111 (8336)