Toilet Duck Antilimescale Creative Commons License 2019.09.15 -2 0 69990

Köszi.

 

Mivel én nulla azaz nulla Pinot noir-t kostoltam eddig életemben ezért ennél kevesbe nem erthetek hozzá.-;)

 

Próbáltam raguglizni, volt pár találat az egyik ez:

 

Házler Pinot Noir 2013 Bevallom őszintén, én most találkoztam első alkalommal Házler borokkal. A Baranya megyében, Bakácán található pincészetet Házler Enikő és belga férje vezeti. A fehér fajták közül olaszrizlinggel, sauvignon blanc-nal, zöldveltelinivel foglalkoznak, a vörösök közül pedig pinot noir-ral és syrah-val. Kellemes bor, bár ez sem mutat semmilyen pinot jelleget. Aromajegyeiben fekete erdei gyümölcsök, cigánymeggy, édesfűszerek, karamell, fehércsokoládé, kávé, melyek a kortyban is visszaköszönnek. Az alkohol melegít, a tannin még nem csiszolódott bele a szerkezetébe. Ettől függetlenül kellemes meglepetés egy számomra ismeretlen borászattól. 84/5 (84)

(Wineartcultur) 2019-ben kostoltak.

 

Hol tudom megkostolni, vásárolni belőle?

 

Itt az ideje, hogy elmelyuljek a Pinot noirbol készült borok izelmenyeiben.-;)

Ajanlottatok már párat, a minap a linzert.

Melyiket kostoljam meg, hogy ne csalodjak?

Jön az ősz, lassan  jobban kívánja az egyszeri ínyenc alkoholista a voroseket.-;)

 

A hétvégén Szegeden borter, az itt szereplő pincészetek közül melyiktll vannak kellemes elmenyeitek?

Melyiket kostoljuk?

Én az Imre pincészetet ajánlom mindenkinek badacsonybol (a szászi az evidens) kicsi pincészet kurva jó borokkal.

Villanybol pedig a blumot.

 

https://borter.hu/

 

 

Előzmény: Hepci (69989)