ErzsebetEdit Creative Commons License 2019.09.14 0 0 78

Kedves Kriszta,

nagy volt a csond korulottunk, varakoztunk. Sajnos egyre rosszabb az allapota, ujbol lebenult a jobb karja, ejszaka fajdalmai vannak, s mar koordinacios problemak is felleptek, szedelegve jar. Megnezte ujbol a neurologus, megnovelte a gyogyszer adagjat, amit az epilepszias rohamaira irt fol, de azonkivul semmi mast nem tud tenni, azt mondta amig nem kezdik el a sugarkezelest, nem lesz jobb, es ahogy mi sem, ugy o sem erti miert hallogatjak. Szinte naponta vannak kisebb, nagyobb rohamai. Beszeltunk az onkologussal, nagyokat hallgatot a sugarterapiarol. 27 re es 30 ra vagyunk elorejegyezve hasi, mellkasi es koponya Ct re, de ha ilyen rohamban romlik az allapota, nem fog tudni elmenni. Ha meglesz a ct , egy hetet kell varni, mig megbeszelik, aztan megint egy hetet mig osszeul az oncoteam a sugarterapia megbeszelesere, aztan oktober vegen ,novemberben elkezdik a sugarazast, ha egyaltalan lesz akinek. En, komolyan nem ertem.

A doktorno megadta az emailcimet, at kellett kuldjuk a neurologustol kapott ambulans lapot, arra gondoltam irjak neki, kerdezzek ra a dolgokra, kerjem meg, surgessek meg a dolgot...! Nem akartunk visszaelni az emailcimmel, de most nagyon el vagyok keseredve, naprol napra egyre rosszabb, mindjart nem tud jarni, vesziti el az egyensulyat. Mire varnak meg vajon? Egyszeruen nem tudom, mit kell tenni ilyenkor. Tolakodoak sem akarunk lenni, de mintha elhanyagolnak es nem torodnek vele! Ha mar nem tudnak segiteni, akkor legalabb nekem mondtak volna meg, jogunk van tudni, nemde?

Nem panaszkodni akarok, csak ki kell mondjam magam!Huh, nagyon tanacstalan es ketsegbeesett vagyok!

Neked is szeptemberben kellett visszamenned. Minden rendben van veled?

Mindig erot es remenyt ad amikor azt olvasom, jol vagy. :)

Előzmény: Kriszta05.17 (65)