XA27 Creative Commons License 2019.09.11 0 0 17088

Sziasztok! Pár napja jól vagyok. Nem is értem, nem is merem szinte leírni Mi volt: E-coli mindenre rezisztens, szedtem 1 doboz sumetrolin, más már nem volt rá, totál kétségbe estem , Nyugtatókat . altatót is szedtem csak így tudtam aludni. Altatóról most szokom le, nyugtató már elhagyva. Barcsi ital egy hónapig,  cistus incanus csepp, természetgyógyász javasolta 6000 Ft 3 hétre-egyébként köze nincs prosztatához, és az e-colihoz,  helicobacter baktérium és gomba ölő+ Chlamydia ellen szupi. STD negatív volt. Szóval 4 napja, nincs húgycsőégésem ami szinte egész napos volt, nem fáj a lágyék rész, a végbél még néha igen, de Barcsi ital vattakorongra öntve és felhelyezve azonnal megszünteti az égő fájdalmat, csak éjszaka használom.

Ma voltam urológusnál, prosztata normál nagyságú, nem érzékeny, vizelet minta vétel történt, egy hét múlva eredmény. Ami gáz a 3 havi ab izületi fájdalmakat okozott. Segítsetek: evvel mit lehet csinálni, Aflamin, stb, nagyon megköszönném a jó tanácsokat. Doki szerint majd elmúlik egyszer ez is.  Igazából a cseppek után lett egyre jobb, a második hét végén kezdtem érezni javulást, a 3. hétre meg oké lett . Ecoli ha kimutatják is, az bárkinek lehet, és semmi panasza nincs, ezt a doki mondta.  Most ennyi. Ha valami nem tiszta kérdezzetek.