mtb Creative Commons License 6 napja 0 0 201774

Köszönöm, erre a versenyre valami megmagyarázhatatlan okból már 6. alkalommal is visszatértem, pedig amúgy csapnivaló állapotban vagyok, május óta egyik sérülés követi a másikat. Egyébként amikor ott vagyok, mindig eszembe jut, hogy a magyar élmezőny vajon miért nem jár ki ide? A pályacsúcs - ha jól tudom - még mindig a Németh Csabáé, 8:51-el. Most férfiaknál 9:01-el nyerték, nőknél 10:03-al. Az első 15 befutó pénzdíjat kap, az 1. helyezett közel 2 millió Ft-nak megfelelő zlotyt, a 15. helyezett pedig 57000 Ft körül. Szerintem te is tudnál itt 12-13 órát, mert egyébként jól futható pálya:)

Óracsere. Az elmúlt néhány évben elég sok óra - csak Garmin - fordult meg nálam, általában külföldről és jó árakon vettem őket. Igazán egyikkel se voltam elégedetlen, de ha szembejött valami jó áron, nem hagytam ki. A 945 szerintem megmarad, ebben már minden benne van, amire szükségem lehet, úgyhogy leállok a csereberével. És tény, hogy az üzemidő az eddigi legjobb mindegyik között: 100%-ra töltve rajtoltam, 15 óra múlva 55%-al zártam a versenyt. Csak GPS ment, 1 sec mintavétellel, pulzuspánt is csatlakozott, és az első 4 órában, míg sötét volt, a világítás is sokat ment. Navigáció csak az utolsó 1 órában ment, mert volt egy kérdéses elágazás, amúgy nem kellett, mert mindig jól ki van jelölve a pálya. De valószínű, hogy azzal is kibírta volna. Ja, és minden egyes km-nél rezgett, és egy kis falusi boltban fizettem Garmin Pay-el...:)

Előzmény: Pinyo (201758)