hair001 Creative Commons License 2019.09.09 0 0 16211

Remélem szerencsésen megérkeztetek már Krétára. Nagyon szeretünk utazni, Kréta a nagy kedvenc. Amikor felkerestem a fórumot és mielőtt kérdeztem (nem 1 nappal az utazás előtt), elolvastam az első bejegyzéstől az utolsóig. Több napomba került. Nagyon sok információt tartalmazott, még ha némelyik már idejét is múlta, akkor is jó olvasmány. Ha nincs ennyi időd, akkor a kereső is hasznos. Az utazást megelőző felkészülés szerintem már az utazás része, én egy kicsit már ott érzem magam. De a google is nagy barátunk ilyen szempontból, ott számos információt találsz pl: https://www.cretanbeaches.com/en/, túrázáshoz pedig a My Crete Guide-ot szoktam használni mobilon, abban majdnem mindent megtalálsz, ráadásul GPS alapú, el sem lehet tévedni.

A konkrét kérdésedre 1-2 tipp: a Melidoni barlangot meglátogatnám, előtte vagy utána útba ejteném Margerites nevű falut, ahol csodaszép kerámiákat illetve finom kávét is készítenek. Ammoudi beachen megmártoznék,  (és hogy hol együnk jót Krétán kérdést is megugorjam :)) a fölötte lévő úton van egy apartman, egész jól főznek, de étlap nincs, bevisznek a konyhába és nektek kell választani. És ha már arra jársz Spilibe is elmennék.

Sok napsütést és töltsd le az alkalmazást!

Előzmény: paler (16210)