tomit1 Creative Commons License 2019.09.06 0 0 21922

Kedves Budakalásziak ! Leírók egy történetet ami velem történt meg . Suzuki ignisem kuplungja elromlott, autószerelőt kerestem . Találtam a szentistvántelepi hév megállóhoz közel. A megbeszélt időpontra ( ápr, 23.) vittem a kocsit, melyet próba után átvettek és ígérték ,hogy 2 nap múlva kész ,úgy is lett . A " megjavított " autóm másnap vissza kellett vinnem mert első, második fokozatban kuplung felengedésekor erősen rángat! A szerelő megnézte , kipróbálta és kérte hagyjam ott , délután mehettem a kocsiért , közölték a kuplung jó más baja van! Kb egy hónap múlva hív a szerelő miért nem viszem vissza az autót ????!!!! Július 4.-re  vissza vittem, 2 szerelővel próbakőr majd az idősebb azt mondta "piszkáljam őket és akkor megjavítják" !!!????  Este mehettem az kocsiért, állítólag váltóhibás és a jövőhéten hívni fognak és megjavítják ! 2 hónap eltelt már szept.06.-a van, nem hívtak, nem is fognak ! Az általam leírtak teljesen fedik a valóságot, email címem nyilvános , nem sumákban írogatok! A kocsit már nem viszem többet hozzájuk , nem bízom bennük ! Nem állítom , hogy minden munkájuk ilyen de ez most sz.r lett!  Beszéltem két másik szerelővel , kuplunghibát mondanak de más el...szott munkájával nem akarnak foglalkozni! Ha találok másik de korrekt, jó szerelőt , itt közölni fogom.