Törölt nick Creative Commons License 2019.09.06 0 1 33973

Minden nagy beruházásnál ez a dilemma. Ha autót veszel, ha házat veszel, ott mégnagyobb a kockázat.

Ha beleolvasol a topik mélyébe, ki kell hogy tűnjön, az egyik fontos paraméter a minél alacsonyabbra modulálás.

Legtöbbet csökkentett teljesítménnyel dolgozik a kazán (egy jól méretezett hőleadónál) mivel  kishazánkban enyhe az idő még télen is. Persze van amikor pár napon keresztül igazi zima van, de nem az a jellemző.

Szóval egyik szűrő megvan.

Aztán a HMV megoldás megint kizár jónéhány tipust.Másik szűrő.

Lehet a garancia-idő is szűrő.

Sokunknál a kazánra fordítható (kazár-paplan) pénz mennyisége az első szempont. A sorrend rád van bízva.

Itt oldalakon keresztül ez van vesézve már unásig, melyik a jobb. NINCS recept.

 

Olvass használatikat, abból láthatod mennyire bonyolult vagy egyszerű kezelni.

Én biztos nem tudok mást ajánlani mint olyat mint a sajátom, mert nincs mással tapasztalatom, x meg az övét, mert detto.

Egy fontos dolog, ha már a falon van valamelyik, az bizony szereti, ha rendesen-rendszeresen karban van tartva! Akár még meg is hálálja mondjuk 10 évig :-)   merthogy ez elég bizonytalanmelyik mennyit bír.

Egy-egy ilyen cucc (bár szinte minden) 2-3 év alat kifutott termék lesz.

 

A kereskedő azt ajánlja amelyiket el akarja adni.(még a szart is!)

A pista23 szerelő meg "ezt szoktuk mer jó" .  Hát a te pénzed, legyen a te döntésed, minden következményével.

Akkor sem tudsz mit tenni ha az általuk javasolt mégsem jön be.

 

Ha ez segít: a mai napig elégedett vagyok az aristonnal, teszi a dolgát pont azt, pont úgy ahhogy szeretném. A többi rajtam múlik. :-)

Előzmény: Törölt nick (33972)