abcdefgh0000 Creative Commons License 2019.09.06 0 0 19703

Kedves Mallorca fórumozók!

a segítségetek kérem , ha tudnátok ajánlani települést és szállást, még nem jártunk a szigeten, de idén már vidéki városból is megy gép, amit kár lenne kihagyni.

Próbáltam visszaolvasni a hsz-kat, de annyira vegyes volt hogy nem igazodtam el.

2 gyerekkel mennénk 13 és 8 év , jó lenne AI hogy ne kelljen fagyiért, üdítőért ebédért vadászni.

Ne legyen bulis hely, ne menjen a tamtam reggelig. Színvonalas, saját medencés szálllást szeretnénk, ami azért nem a prérin van szeretünk nézelődni beülni, vásárolni. Fontos hogy a part ne legyen nagyon zsúfolt, és szép legyen a tenger homokos hosszú part. Tudom hogy saját partja nincs egyetlen szállodának sem nem baj de legalább ne legyenek 100ezren és ne menjen forgalmas út mellette. Eddig töröko-ba járunk, hát ott nem a legszebb a tenger, a szolg. viszont nagyon jók. Néztem playa de murot, láttam hogy ajánlottátok is, viszont ott a közelben van a nemz.park, ahol mint term .édesviz nyilván a szúnyogok tömkelege tenyészik. Tudom hogy túlzásnak tűnik, de már a balatoni nyaralást is el tudja rontani ha este 6 kor be kell húzni a szállásra mert ezer szúnyog van nemhogy egy mallorcait.

Köszönöm a segítséget a tapasztalt utazóktól előre is!!