Győző 2 Creative Commons License 2019.09.06 0 0 13916

A ti vitáitokba NEM kívánok beleszólni-kölcsönösen mocskolódtok- Én a beírás első részére reagáltam, hogy POLT PÉTER -témához nem nyilvánítottál véleményt ! Nem vagyok elvakult-.sem a fórumozó társak felé, sem irányodba !! Én ma sem gyűlöllek-de sokkal inkább FIDESZ párti lettél mint voltál-én ezt szűröm le !  Sajnos szerintem mióta abbahagytad a KFT-ben a gazdasági munkád, kevesebb emberrel találkozol és így igazán nem tudod felmérni, hogy az emberek egyre többen fordítanak hátat a fidesznek is és a politikának is ! Tudod én még azért dolgozom ( hogy minél többemberrel találkozzam ) pedig néha már unom a minden esti félfogadást !! Azért szívesen összefutnék veled újra személyesen is ennyi év után ! Ha elfogadom, a Te általad említett elvakultságomat, akkor hidd el Te is elvakult vagy a Veled nem egy véleményen lévőkkel szemben !!De én továbbra is tisztellek a volt gazdasági munkában végzett teljesítményedért és a magánéleti teljesítményedért, de a politikai nézeted nem tudom s nem is akarom elfogadni !!

Előzmény: aki a kisinget (13915)