aki a kisinget Creative Commons License 2019.09.03 0 0 13906

észre sem veszitek, de az ilyen megnyilvánulásokat lehet gyűlölet politizálásnak nevezni, milyen dolog az, hogy egy emberrel azért nem állok szóba, mert nem annak az oldalnak a képviselőjelöltje, akire én fogok szavazni, annak ellenére hogy idáig becsültem tiszteltem, még a politikai tanácsait is kikértem (azzal együtt, mint vérkommunistának a jobbik képviselője négy éve sem lehetett  volna szimpatikus neked, de mint esélytelen ellenfelet nem gyűlölted viszont most, amikor fideszesként tuti nyerő, már gyűlölöd)

arról lehetne vitatkozni, hogy melyik oldal kezdte a gyűlölet politizálást

ha csak kilencvenig megyünk vissza, akkor azt mondom, hogy a diktatúra működtetői és az azt élvezők még egy pofont sem kaptak amikor demokratikusan le lettek váltva, pedig féltek a pártállam vezetői és haszonélvezői

most, amikor a valódi rendszerváltást éljük egész más a helyzet, a mai ellenzék azért gyűlölködik, mert kilátástalan a helyzete a közeljövőben nincs semmi esélyük, hogy bármire jussanak, na ez lehet a gyűlöletük oka, szemben a mi kilencven körüli éveinkkel, mert mi azt hittük nemcsak a diktatúrának van vége, hanem a rendszerváltás is eljön

mi még akkor is türelmesek reménykedők maradtunk, amikor amit a kommunisták szüleinktől nagyszüleinktől elvettek, azt a kilencvenes években a kommunisták a nevükre íratták

egyébként logikus, hogy nem a fölényben lévé győzteseknek van oka gyűlölködni, hanem a kilátástalan helyzetben lévő veszteseknek, aki tudják érzik, hogy nincs más hátra, mint még hátrébb

 

csak úgy mellesleg jegyzem meg, tudjátok kik gyilkoltak meg a legtöbb kommunistát az egész világon és persze hazánkban is, hát maguk a mindig gyűlölködő kommunisták 

Előzmény: Győző 2 (13896)