TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.08.28 -1 1 16816

"Ez valóban nem politikai topik,

Nem politizálni akartam, csupán tényeket közöltem.

Megpróbáltam, körbekérdeztem, megmondták, max annyit tehetek, hogy megosztom az infót.

Az olyan helyek, amik állami támogatást húznak be kétszer is meggondolják, milyen feltételekkel és kiknek adnak ki, bármilyen rendezvényhelyszínt.

(Ha nekem nem hiszel, kérdezz meg egy olyat, aki képben van, ha egyáltalán megéri a belefektetett energiát, de ha megszerzed mondjuk a Duna palotát Fétisparty céljára, hát leborulok előtted:)

 

A Prideot bármilyen Fétispartyval párhuzamosan összevetni rossz példa.

Először is, teljesen másról szól. (rendszeresen megyek, néha még a külföldiekre is)

Másodszor, rendkívül széles társadalmi elfogadottsága van a nyugati társadalmakban - ebből adódóan, különböző országok nagykövetségeiről jönnek oda szimpátiából, vagy ilyen olyan okokból.

Ha nem tartanák meg, akkor abból, éppen elég nemzetközi pofon lenne, amire senki nem vágyik.

De ugyanakkor nem hiszem, hogy lenne olyan ország amely egy fétisparti megtartása, vagy meg nem tartása során bármiféle nyomást gyakorolna egy adott ország kormányára :DD

 

Bigott vallásosság meg Magyarországon hol van, könyörgöm???

Ahol egyházi kézbe, bármilyen iskolát adnak - ott. (Az egyháznak semmilyen módon, nem lenne szabad beleszólnia az emberek életébe, se abortusz, se válás, se az, hogy ki kivel köt házasságot)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16813)