#Bende# Creative Commons License 2019.08.21 0 0 125550

sziasztok!

 

tudtok Pesten - körül pug bontót, ahol fel is veszik a telefont vagy ha odamész van is miből pecázni? szükségem lenne faceliftes pug 307-hez jobb első kerékdob burkolatra..

 

más.. tavasszal megleptem az autót egy új klímahűtővel, elengedte a gázt.. amióta nálam van még soha nem volt ilyen fagy az autóban :) azonban az összes kondenzvíz a szőnyegen gyűlik a lábam alatt, nem az anyós ülésen és ahol utat talál magának lassan kifolyik, csepeg a kocsi aljának legkülönbözőbb pontjain pl. kábelrögzítő patent  lyuk stb. A víz elvezetőt nézte klímás, nem lógott ki a csővége a kasztniból, sikerült kihúznia, de nem oldotta meg.. valószínűleg a másik vége nem csatlakozik a vízgyűjtőbe rendesen -> ehhez hozzá lehet férni megigazítani az utastér felől? tegnap néztem, amit könnyen lehetett burkolatot lekaptam a kardán oldaláról, de nem találtam meg.. esetleg van valakinek képe egy kiszerelt utastér fűtő/hűtő egységről, hogy azon hol kellene ezt megtalálni? neten kerestem robbantott képeket róla, de amiket találtam, azokon nekem nem szúrja ki a szemem vagy nincs jelölve..