nj Creative Commons License 2019.08.18 0 0 24640

"Neres mikor nyűgözött le utoljára? Engem tavasszal."

 

Igazad van, Promes még sohasem nyűgözött le.

 

"Lassan kezdek hinni benne."

 

Jó neked.

 

"Egy ilyen hibája volt, de azt ő maga kijavította."

 

Ja, meg egyszer két kézzel ellökte a VVV egyik csatárát, örülhettünk, hogy nem kaptak azért 11-est.

 

"Blindnek még nagyobb hibája volt, neki ezt mégsem veted a szemére."

 

Blind sem tetszett az utolsó két meccsen, de ő azért már bizonyított, vele kapcsolatban nincsenek kétségeim, hogy fel fog javulni. Schuurs esetében ebben nem vagyok biztos, de azért, persze, remélem.

 

"Én például kipróbálnám a Blind, Van de Beek (kicsit De Jong szerepben), Tadics közepet, és a Ziyech, Huntelaar/Dolberg/Traore, Lang csatársort."

 

Az túlzás lenne egy BL play off-meccsen, idegenben.  Fontos lenne a védekezés és támadás egyensúlya.

 

"Különben arról nem hallottam, hogy Mazraoui hetekre kiesett volna."

 

Én sem hallottam semmit, de mivel nem volt a cserék között szombaton, ezért feltételezem, hogy még nem alkalmas a játékra.

 

"Vagy nem is 20-at, hanem 60-at akartál írni?"

 

??? Alvarez szombaton kb. 20 percet játszott (a 72. percben ment be). Erre utaltam.

 

"Nálam Dest kezdene Veltman helyett, de te valamiért nem bízol benne. Tegnap is nagyon jó volt."

 

Otthon kezdhet Dest, ha megfelelő eredmény érünk el. Idegenben, egy ilyen fontos meccsen jobb a biztonság, ezért kezdjen Veltman. És ne kezdjen Huntelaar sem.

Előzmény: Gyenyi (24639)