Törölt nick Creative Commons License 2019.08.18 0 0 60478

Köszönöm az MTK-családnak ezt a remek lehetőséget. Már vagy két hete megvettem a jegyem az MTK-Soroksár mérkőzésre a Jegymesteren, mert kíváncsi voltam az Új Hidegkúti Arénára. Nem hittem volna, hogy ez a stadion még a Vasas pályánál is jobban be fog jönni. A büfében is kedves kiszolgálás fogadott, be is tankoltam magam hideg kólával, mert pokoli volt a hőség. Nagyon jó zenéket nyomtak a meccs előtt, így nagyon rá tudtam hangolódni a találkozóra. Az első félidőben nagyon jó volt az MTK Budapest, már az első játékrész végén 3-0 volt a hazaiaknak. Jó volt elnézni azt a sok bajnoki címet mutató zászlót a szünetben. A mérkőzés előtt vehettem volna sálat is, de most nem vittem annyi pénzt magammal! :P Már elkönyveltem a kék-fehérek győzelmét, amikor a Sori brutál jól hajrázott. Forró lett a talaj az MTK játékosainak, de végül ők győztek. Összességében nagyon jól éreztem magam, egy élmény volt. Az MTK tábor és a Soroksár tábor is kitett magáért. Joggal haragudtak meg szerintem a Sori hívei Andó-Szabó játékvezetői tevékenységére. Jó idő volt, egy jó mérkőzés fogadott, ami után örömmel indultam el az 1-es villamoshoz. Még majd jövök az MTK csapatához focimeccset nézni, mert jó program! :D